بزرگ‌ترین سرمایه کارکنان بنیاد خدمت به ایثارگران است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۸
کد مطلب : ۳۶۰۰۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در تماس تلفنی با ایثارگران البرزی گفت: بزرگترین سرمایه کارکنان بنیاد خدمت به ایثارگران است.
بزرگ‌ترین سرمایه کارکنان بنیاد خدمت به ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز چهارشنبه 12 آذرماه در تماس تلفنی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مشکلات این عزیزان را مورد بررسی قرار داد و رضایت خداوند را در رضایت ایثارگران دانست و گفت: باید شکرگزار خداوند باشیم که در این جایگاه مقدس، خدمتگزار مقدس‌ترین، شریف‌ترین  و باعزت‌ترین انسان‌های جامعه هستیم.
وی افزود: اگر بنیاد شهید و امور ایثارگران مقدس‌ترین و انقلابی‌ترین دستگاه امروز نظام است ما هم باید با رفتار، اخلاق و کردار صحیح، خود را در این مسیر قرار دهیم، بزرگ‌ترین سرمایه کارکنان بنیاد خدمت به ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: کارکنان بنیاد خدمت به ایثارگران را توشه‌ای برای آخرت خود می‌دانند و تمام تلاش خود را بکار بسته‌اند تا مشکلات ایثارگران را به بهترین وجه ممکن برطرف کنند، امروز در شرایط کرونا خدمت به ایثارگران با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی به دو صورت حضوری و غیرحضوری ارائه می‌شود.
رستمیان افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با توجه به شرایط استان و تقسیم‌بندی وضعیت قرمز، نارنجی و زرد شهرستان‌ها با برنامه‌ریزی لازم سعی دارد تا با تماس‌های تلفنی، ضمن احوال‌پرسی از ایثارگران، خدمات موردنیاز این عزیزان را نیز ارائه کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: حفظ سلامتی ایثارگران به‌عنوان سرمایه‌های کشور، نظام و انقلاب اولویت دارد لذا تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات غیرحضوری به ایثارگران بکار خواهیم بست.
انتهای پیام/