مراسم ترحیم حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی برگزار شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۶
کد مطلب : ۳۶۰۰۶۷
مراسم ترحیم حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی نماینده فقید ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه 12 آذر ماه به‌صورت ویدئوکنفرانس و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
مراسم ترحیم حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی برگزار شد
به گزارش «ایثار»، در این مراسم که با حضور مهندس سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، پیام‌های تسلیت مقام معظم رهبری، رییس جمهوری، رییس قوه قضائیه و رییس مجلس شورای اسلامی در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین شهیدی قرائت شد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با رسانه‌ها، بنیاد شهید و امور ایثارگران را افضل نهادها دانست و گفت: حضور در چنین نهادی بی‌شک توفیق بزرگی است که نصیب انسان می‌شود و مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نیز به مدت ۷ سال در این مجموعه مشغول خدمت بودند و آثار ماندگاری را از خود بر جای گذاشتند.
اوحدی افزود: مهم‌ترین اثری که از مرحوم شهیدی به جای مانده است ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و همکاران ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه‌دهنده همین مسیر خواهند بود.
حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شهیدی گفت: ایشان با تمام توان در خدمت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بودند و این نوع رفتار الگویی برای مسئولان در مسیر خدمت‌گزاری به ایثارگران است.
حجت الاسلام محمد سعید مهدوی کنی رییس دانشگاه امام صادق (ع) نیز در این مراسم طی سخنانی از همه مسئولانی که با صدور پیام تسلیت با خانواده مرحوم شهیدی ابراز همدردی کرده بودند تشکر کرد.
مراسم ترحیم مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با مداحی یکی از مداحان اهل بیت (ع) همراه بود.
گفتنی است این مراسم با حضور جمعی از مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
انتهای پیام/