بیش از 8 هزار دانشجوی ایثارگر خراسان رضوی ادامه‌دهنده راه شهدا هستند

تاریخ انتشارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴
کد مطلب : ۳۶۰۱۹۸
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: بیش از 8 هزار و 42 دانشجوی شاهد و ایثارگر خراسان رضوی در سنگر علم و دانش راه 423 شهید دانشجوی این استان را ادامه می‌دهند.
بیش از 8 هزار دانشجوی ایثارگر خراسان رضوی ادامه‌دهنده راه شهدا هستند
به گزارش «ایثار»، جواد حامد‌زاده به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر روز دانشجو ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، گفت: در حال حاضر در این استان 8042 دانش‌آموز شاهد و ایثارگر خانم و آقا در حال تحصیل در دانشگاه‌های مختلف هستند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های بنیاد خراسان رضوی بخش عمده بدهی بنیاد به دانشگاه‌ها پرداخت شده و این روند ادامه دارد.
وی با بیان اینکه تعامل خوبی بین بنیاد و مراکز آموزش عالی برقرار است، تاکید کرد: بدهی بنیاد به دانشگاه‌ها هیچ ارتباطی به دانشجویان شاهد و ایثارگر ندارد و با همکاری خوب این نهاد با دانشگاهها بخش عمده مشکلات دانشجویان برطرف شده است.
حامدزاده در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: این استان 423 شهید دانشجو تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است که انتظار می‌رود، آرمان شهدا ابتدا توسط دانشجویان شاهد و ایثارگر و سپس توسط سایر دانشجویان در دانشگاه‌ها و مراکز علمی ترویج یابد.
وی ضمن تبریک فرا رسیدن این روز گفت: تمامی خدماتی که بنیاد به دانشجویان ارائه می‌دهد با هدف تکریم و رشد و تعالی دانشجویان است، تا آینده سازان ایران اسلامی در آینده باشند.
انتهای پیام/