تمدید مهلت ارسال پاسخ مسابقه کتاب‌خوانی «سه دقیقه در قیامت»

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۶
کد مطلب : ۳۶۳۴۸۵
فرمانـده مرکز مقـاومت بسـیج بنیاد شهید و امور ایثارگران از تمدید مهلت ارسال پاسخ مسابقه کتاب‌خوانی «سه دقیقه در قیامت» خبر داد.
تمدید مهلت ارسال پاسخ مسابقه کتاب‌خوانی «سه دقیقه در قیامت»
ه گزارش «ایثار»، سرهنگ فریبرز خزایی با تأکید بر اهمیت نهادینه‌سازی فرهنگ کتاب‌خوانی گفت: در این راستا مسابقه کتاب‌خوانی «سه دقیقه در قیامت» به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی با همکاری اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود.
فرمانده مرکز مقـاومت بسـیج افزود: متن کتاب «سه دقیقه در قیامت» و سؤالات مربوط به مسابقه از طریق سایت «حیات طیبه» در دسترس قرار گرفته است و عموم هموطنان می‌توانند در فرصت مقتضی به سؤالات ارائه شده پاسخ دهند.
وی با بیان اینکه به دلیل استقبال گسترده مهلت پاسخ به مسابقه تا تاریخ 30 دی‌ماه تمدید شده است، افزود: نتایج و اسامی برندگان در ایام‌الله دهه مبارک فجر هم‌زمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از طریق سایت ایثار اعلام می‌شود.
 گفتنی است علاقه‌مندان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شـماره تماس 88940664 مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران، «مسئول بسیج خواهران» تماس حاصل فرمایند.

لطفاً برای دریافت متن کتاب و شرکت در مسابقه کتاب‌خوانی «سه دقیقه در قیامت» کلیک کنید.
انتهای پیام/