برگزاری جلسه ستاد شاهد دانش آموزی شهرستان فریمان

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۳
کد مطلب : ۳۶۴۳۶۶
سومین جلسه ستاد شاهد و ایثارگر شهرستان فریمان با هدف بررسی وضعیت دانش اموزان شاهدو ایثارگر برگزار شد.
برگزاری جلسه ستاد شاهد دانش آموزی شهرستان فریمان
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، سومین جلسه ستاد شاهد و ایثارگر شهرستان فریمان در دفتر آموزش و پرورش برگزار شد.
در ابتدای جلسه قاسم رحیم زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فریمان  از زحمات و فعالیت‌های ستاد شاهد و ایثارگر در عملکرد آموزشی، و ارتقا سطح دانش آموزان شاهد و ایثارگر  در شرایط کرونایی قدردانی کرد.
همچنین حسین عیدیان رئیس آموزش و پروش نیز ضمن قدردانی از پیگیری های مستمر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در مورد اهمیت خدمت رسانی به ایثارگران، خدمت به جامعه شاهد و ایثارگر را خدمت رسانی به بهترین قشر جامعه دانست.
در این جلسه مصوب شد، طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان به صورت هفتگی، طرح استاد مشاور به صورت مجازی در ستاد شاهد انجام شود.
 همچنین پیگیری و ارزیابی ارتقا سطح علمی در شرایط کرونا توسط ستاد شاهد و گزارش به بنیاد شهید و امور ایثارگران فریمان و برنامه پیشنهادی برای نیمسال دوم سال تحصیلی 99-1400 از طرف ستاد شاهد و جلسات ستاد به صورت فصلی برگزار شود.
گفتنی است؛ شهرستان فریمان از توابع استان خراسان رضوی است که در 70 کیلومتری مشهد مقدس واقع شده و پرونده 308 شهید، 708 جانباز و 34 آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیورمردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
انتهاي پيام/

ابوالفضل سالک خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان فریمان