عملکرد 10 ماهه ستاد اقامه نماز بنیاد مازندران تشریح شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب : ۳۶۴۵۰۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران عملکرد 10 ماهه ستاد اقامه نماز بنیاد را تشریح کرد.
عملکرد 10 ماهه ستاد اقامه نماز بنیاد مازندران تشریح شد
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی چهارشنبه 24 دی‌ماه از تحقق برنامه‌های ستاد اقامه نماز بنیاد مازندران در سال جاری خبر داد و گفت: بنیاد مازندران در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز از ابتدای سال تاکنون بیش از 75 درصد از برنامه‌های این ستاد را در قالب توافقنامه نمازی فیما بین بنیاد و ستاد اقامه نماز اجرا و عملی کرده است.
مدیرکل بنیاد استان مازندران در خصوص بومی‌سازی اقامه نماز گفت: برای بومی‌سازی فرهنگ نورانی نماز بعنوان یکی از برنامه‌های توافق‌نامه نمازی، جلسات متعددی برگزار شد و در این رابطه از توانایی کارشناسان و امکانات موجود دستگاه در جهت بهینه‌سازی و بهره‌گیری از طرح‌های خلاقانه استفاده شده است.
وی با اشاره به تهیه مستند شهدای نماز استان در قالب فیلم 20 دقیقه‌ای افزود: برای اجرای این طرح با صدا و سیما و ستاد اقامه نماز جلساتی برگزار شد، مشخصات خانواده‌های شهدا جمع‌آوری شده و به صورت شهرستانی به مرحله اجرا درآمده است. کلیپ شهدای نماز مازندران نیز برای دومین سال پیاپی در دست اقدام بوده و تا پایان سال جاری اجرایی خواهد شد.
مظلومی در خصوص فعالیت‌های 10 ماهه ستاد اقامه نماز بنیاد، گفت: برگزاری جلسات نماز، به روزرسانی سایت ایثار نماز، برگزاری نشست گفتمان شناسی با موضوع نماز، اطلاع‌رسانی به بنیادهای تابعه جهت استفاده شخصی از مهر و سجاده نماز، تجلیل از فعالان در امر نماز، برگزاری نشست با ائمه جماعات بنیاد، تهیه بروشور، برگزاری مسابقه کتابخوانی نماز، جمع‌آوری وصایای شهدا در امر نماز، برگزاری مسابقه مقاله نویسی و ارسال پیامک نمازی از مهم‌ترین این اقدامات بوده است.
انتهای پیام/