تعلیم و تربیت فرزندان شاهد به عنوان میراث ایثار و فداکاری مورد توجه باشد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۵
کد مطلب : ۳۶۴۵۰۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری گفت: فرزندان شاهد، میراث‌دار و امانت‌های گران‌قدری هستند که همچون نگینی درخشان در مدارس شاهد می‌درخشند و باید به امر تعلیم و تربیت این عزیزان توجه ویژه داشت.
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در نشست ستاد شاهد آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری گفت: فرزندان شاهد، میراث‌دار و امانت‌های گران‌قدری هستند که همچون نگینی درخشان در مدارس شاهد می‌درخشند و باید به امر تعلیم و تربیت این عزیزان توجه ویژه داشت.
 نجفی ضمن تأکید بر امر نظارت مستمر، رسیدگی و پیگیری لازم در راستای ارتقای امور تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر، از زحمات صادقانه رابطان و اعضای ستاد شاهد تشکر و قدردانی کرد و افزود: خانواده‌های شاهد و ایثارگران حق بزرگی بر گردن نظام اسلامی دارند و لذا باید زمینه رشد و ارتقای تحصیلی و علمی فرزندان شاهد و ایثارگر فراهم شود.
وی عنوان کرد: امسال با توجه به وجود ویروس کرونا در جامعه، شرایط تحصیلی به صورت خاص است و باید مدیران، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به بهترین نحو سال تحصیلی را برنامه‌ریزی کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری نیز گفت: خدمت در مدارس شاهد یک خدمت ویژه و خاص است زیرا در این‌گونه مدارس فرزندان شهدا، یادگاران شهدا و جانبازان و کسانی که با ایثار خود دین خود را به انقلاب ادا کرده‌اند به عنوان امانت در دست ما هستند.
فرحناز قائد امینی خاطرنشان کرد: یکی از رسالت‌های ستاد اجرایی شاهد توجه خاص به تحصیل دانش آموزان، خانواده شهدا و ایثارگران است و فرزندان شاهد و ایثارگر با حضور در عرصه‌های مختلف به ویژه در سنگرهای علم و دانش توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند.
انتهای پیام/