انجام بیش از 13 هزار دیدار و ارتباط تلفنی با ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۲
کد مطلب : ۳۶۴۵۲۴
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد از انجام بیش از چهار هزار و 930 دیدار حضوری و 8 هزار و 611 ارتباط تلفنی با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر استان در ۹ ماه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش  «ایثار»، قاسم عباس‌نژاد از انجام بیش از چهار هزار و 930 دیدار حضوری و 8 هزار و 611 ارتباط تلفنی با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر استان در ۹ ماه نخست سال جاری خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح سپاس و تجلیل و تکریم از ارزش‌های والای ایثار و شهادت در جامعه، همانند سال‌های گذشته دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر از اهمیت ویژه‌‌ای برخوردار است و با مشارکت همکاران مرکز استان و شهرستان‌های تابعه  دیدار با جامعه ایثارگری به نحو مطلوبی انجام‌ شد.
وی افزود: تلاش ما این است که با شناسایی و بررسی مسائل موجود، اقدام به‌موقع و ارائه راهکارهای مناسب، از بروز آسیب‌های بعدی پیشگیری کنیم. طرح سپاس باید به شکلی انجام شود که علاوه بر حفظ منزلت ایثارگران، مفید واقع شود و اگر در مواردی خانواده‌های تحت پوشش ما با مشکل و مسئله‌ای روبه‌رو هستند، منجر به رفع این مشکلات شود.
عباس‌نژاد با تأکید بر اینکه این دیدارها با حضور مسئولان شهرستانی و باهدف رسیدگی به مشکلات ایثارگران و تکریم آنان صورت پذیرفته است، گفت: با توجه به اهمیت تداوم طرح سپاس به‌عنوان یکی از محوری‌ترین طرح‌های بنیاد، این طرح با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و درنظر گرفتن شرایط خاص جامعه هدف به‌ویژه والدین معظم شهدا، جانبازان شیمیایی و ۷۰ درصد تداوم خواهد داشت.
انتهای پیام/