خدمت به خانواده‌های معظم شهدا تضمین آینده انقلاب است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۶
کد مطلب : ۳۶۴۵۲۸
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان گفت: ما باید قدردان جانفشانی‌های شهدا و خانواده‌های آنان باشیم، چرا که نه تنها ما بلکه نسل‌های بعد ما نیز مدیون شهدا هستند. در این میان، عزت، احترام و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا تضمین آینده انقلاب است.
خدمت به خانواده‌های معظم شهدا تضمین آینده انقلاب است
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا فرجیان در نشست با عباس اسکندری مدیرعامل  بیمه دی گفت: تکریم خانواده‌های شهدا یک وظیفه همگانی است، بی‌شک امنیت، آرامش، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون شهدا، جانبازان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس و شهدای انقلاب اسلامی است.
فرجیان با تاکید بر اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا تضمین آینده انقلاب است، گفت: ما باید قدردان جانفشانی‌های شهدا و خانواده‌های آنان باشیم، چرا که نه تنها ما بلکه نسلهای بعد ما نیز مدیون شهدا هستند. در این میان، عزت، احترام و خدمت به خانواده‌های شهدا تضمین آینده انقلاب است.
مدیرکل بنیاد استان خوزستان خطاب به مسئولان بیمه دی افزود: سرلوحه قراردادن  کار بی‌منت، صادقانه و خالصانه در مورد ایثارگران و رسيدگی به مشكلات خانواده‌های شهدا وظيفه اصلی تمام مسئولان است تا جامعه هدف با آرامش کامل و بدون دغدغه مشکلات در زمینه درمانی زندگی کنند.
عباس اسکندری مدیرعامل بیمه دی نیز ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا گفت: خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر کاری ارزشمند و ماندگار است، زیرا آنان حق بزرگی بر گردن همه ما دارند.
مدیرعامل بیمه دی گفت: با توجه به تفاهم‌نامه منعقده با استاندار خوزستان، تمام بیمارستان‌های دانشگاهی سطح استان وظیفه خدمات‌رسانی به خانواده‌های جامعه هدف را دارند و با توجه به اینکه تعدادی از مراکز درمانی در بخش خصوصی نیز مایل به همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان هستند با انعقاد این قرارداد می‌توانیم خدمات‌رسانی بیشتر و بهتری را به این عزیزان گرانقدر داشته باشیم.
 انتهای پیام/