امضای تفاهم نامه همکاری بنیاد با هیأت ورزش روستایی شهرستان خواف

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۰
کد مطلب : ۳۶۴۶۲۳
تفاهم نامه همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خواف با هیأت ورزش روستایی این شهرستان امضا شد.
امضای تفاهم نامه همکاری بنیاد با هیأت ورزش روستایی شهرستان خواف
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، طی نشستی با استفاده از ظرفیت‌های مشترک، تفاهم‌نامه فرهنگی و ورزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران خواف با هیأت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی این شهرستان در پنج بند چهارشنبه 24 دی ماه به امضای طرفین رسید.
مسلم سالاری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست بر لزوم توجه ویژه به برقراری نشاط و شادابی در بین جامعه ایثارگری تأکید کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت های صورت پذیرفته در مقطع کنونی، مقرر گردید با همکاری هیات ورزشی و روستای شهرستان برنامه های شاد، بومی و محلی به صورت همایشهای خانوادگی و همچنین مسابقات به صوت مجازی برای خانوادههای معزز شهدا و ایثارگران برگزار کنیم.
 سالاری در پایان با تأکید بر اینکه خدمت به جامعه شاهد و ایثارگر  امری مقدس و ارزشمند است اظهار داشت: امید است بتوانیم با خدمات شایسته و ارزنده به این خاندان والامقام که از جان خویش برای سربلندی ایران اسلامی مایه گذاشته اند بتوانیم آنها را جبران کنیم.
گفتنی است؛ شهرستان خواف از توابع استان خراسان رضوی در 270 کیلومتری مشهد مقدس واقع شده و پرونده 110شهید، 289 جانباز و 34 آزاده در بنیاد شهید وامور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیورمردانی است که برای سر بلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
انتهای پیام/  
حجت الله سالاری خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان خواف