در ادامه سفرهای شهرستانی صورت گرفت؛

دیدار استاندار خراسان رضوی با خانواده شهید در شهرستان مرزی سرخس

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۸
کد مطلب : ۳۶۴۶۵۵
استاندار خراسان رضوی در جریان سفر به شهرستان مرزی سرخس با خانواده شهید «عظیم بلقدر» دیدار و گفتگو کرد.
دیدار استاندار خراسان رضوی با خانواده شهید در شهرستان مرزی سرخس
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی با خانواده شهید «عظیم بلقدر» در شهرستان سرخس دیدار کرد.
یکی از برنامه‌های استاندار خراسان رضوی در سفرهای شهرستانی دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران است، که با اهدای لوح سپاس از شکیبایی این تندیس ایثار و فداکاری قدردانی می‌کند.
این دیدار با حضور سردار مجید شجاع فرمانده مرزبانی استان، ناصر فخر موحد مدیر کل بازرسی عملکرد استانداری خراسان رضوی، محمد رضا رجبی مقدم فرماندار و فاطمه زکنی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
گفتنی است؛ شهرستان سرخس از توابع استان خراسان رضوی در ۱۸۵ کیلومتری مشهد مقدس واقع شده و پرونده ۱۳۶ شهید ۳۰۰ جانباز و ۲۶آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان سند افتخار غیور مردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
انتهای پیام/

«فرازی از زندگی نامه شهید عظیم بلقدری»
شهید عظیم بلقدر متولد ۱۳۵۰ در روستای کچولی از توابع شهرستان سرخس بدنیا آمد، شهید تحصیلات خود را در شهرستان سرخس و دانشسرای تربیت معلم گذراند وی بعد از آموزش نظامی به جبهه اعزام و به عنوان امدادگر خدمت می کرد.
شهید عاشق شهادت بود و چندین بار این مطلب را با پدر و مادرش در میان گذاشته بود.
شهید در عملیات کربلای پنج در حین  کمک به یکی از دوستانش در سوم بهمن ۱۳۶۵ به فیض شهادت نائل گردید.
مهدی دهباشی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان سرخس