مدیر کل بنیاد خراسان رضوی

تلاشهای پزشکان در راستای آرمان شهدای جامعه پزشکی است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۶
کد مطلب : ۳۶۴۶۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: به مجاهدت های ایرانیان در تمامی زمینه‌ها به ویژه مسائل پزشکی ایمان کامل داریم.
تلاشهای پزشکان در راستای آرمان شهدای جامعه پزشکی است
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی پنجشنبه 24 دیماه با خانواده شهیدان والامقام «علی محمد ابراهیم آبادی»، «فضل الله داوری»، «علی اصغر صفدری» و جانباز سرافراز «محمد صادقیفر» دیدار کرد و ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا گفت: خدارو شکر با تلاش‌های جامعه پزشکی و همکاری ملت همیشه سرافراز، کرونا کاهش یافته و مجددا توفیق شد با خانواده شهدا و ایثارگران دیدار داشته باشیم.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: جامعه پزشکی در دوران دفاع مقدس و شرایط کرونا خوش درخشیدند و ما ایمان کامل به فعالیتهای این عزیزان داریم ومطمئن هستیم، تلاشهای پزشکان در راستای آرمان شهدای جامعه پزشکی است.
وی با بیان اینکه دیدارها با هدف پیگیری مشکلات جامعه ایثارگری انجام میشود، افزود: جلسات متعددی در جهت رفع مشکلات ایثارگران با مسئولان مختلف از جمله نمایندگان مجلس، استاندار، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران کارخانجات و شرکتهای صنعتی بزرگ و کوچک برگزار کردیم.
وی تصریح کرد: روسا و کارکنان بنیاد در مشهد و شهرستانهای خراسان رضوی در شرایط کرونا وضعیت جامعه ایثارگری را به صورت دیدار از درب منزل، ارتباط تلفنی و مجازی پیگیری می‌کردند، و در شرایط خاص به صورت خیلی محدود دیدار حضوری نیز انجام ‌شده است.
در این دیدارها که با رعایت پروتکلهای بهداشتی و به صورت جداگانه برگزار شد، روسای بنیاد مناطق سه گانه مشهد مقدس ورئیس دفترمدیرکل و روابط عمومی بنیاد استان نیز حضور داشتند.
 در پایان با اهدای لوح سپاس از خانواده شهدا و جانباز سرافراز تجلیل شد.
گفتنی است؛ سند هویت انقلابی مردم خراسان رضوی، پرونده 17 هزار و  293 شهید، 49 هزار و 813 جانباز و سه هزار و 396 آزاده است که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزت بخشیدند.
انتهای پیام/
مشخصات ایثارگران
ردیف نام و نامخانوادگی شهید تاریخ تولد تاریخ شهادت محل شهادت
1 محمد علی ابراهیم آبادی 1342/02/01 1363/03/15  
2 فضل الله داوری  1330/07/23 1361/07/10 سومار
3 علی اصغر صفدری  1326/04/01 1361/01/02 شوش
نرجس محمدی خبرنگار ایثار رضوی