تفاهم نامه ساماندهی اشتغال ایثارگران خوزستان بررسی شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۱
کد مطلب : ۳۶۴۶۶۵
تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و شرکت کشت و صنعت نیشکر شهرستان شوشتر به منظور ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران روز پنجشنبه 25 تیرماه با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان و مسئولان شرکت کشت و صنعت نیشکر شهرستان شوشتر مورد بررسی قرار گرفت.
تفاهم نامه ساماندهی اشتغال ایثارگران خوزستان بررسی شد
به گزارش «ایثار» واحد خوزستان، در جلسه ای که صبح امروز پنجشنبه 25 دی ماه با حضور عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان و مسئولان شرکت کشت و صنعت نیشکر شهرستان شوشتر در دفتر مدیر عامل این شرکت برگزار شد، تفاهم نامه ساماندهی اشتغال ایثارگران خوزستان که در تاریخ 30 مرداد ماه سال جاری ما بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و استانداری خوزستان با موضوع ساماندهی اشتغال ایثارگران خوزستان منعقد شده بود، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان با اشاره به تفاهم نامه مسکن و اشتغال ایثارگران، بر ضرورت اجرای مفاد این تفاهم نامه تأکید کرد و گفت: همه مردم به ویژه خانواده های معظم شهدا ولی نعمت ما هستند و ما هرچه به مردم و جامعه خدمت کنیم، باز هم باید تلاش بیشتری داشته باشیم.
عبدالرضا فرجیان توفیق خدمتگزاری به خانواده شهدا را بسیار ارزشمند دانست و گفت: در این روزها که مردم با شرایط تحریم و مشکلات معیشتی و ویروس منحوس کرونا درگیر هستند، امیدواریم خدمتگزار صادق برای این قشرمردم رنجدیده باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ادای دین به شهدا و ایثارگران اشاره کرد و ادامه داد: فقط با ترویج این فرهنگ ایثار و شهادت می توان بخشی کوچک از دین خود را به خانواده شهدا و ایثارگران ادا کرد.
همچنین در این جلسه به سایر موضوعات مرتبط با خدمات رسانی به ایثارگران استان از قیبل اجرای طرح سپاس، ساماندهی گلزار شهدا و اموری از این قبیل پرداختند و چگونگی نحوه اجرای این برنامه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
لازم به ذکر است معاون تعاون و امور اجتماعی خوزستان، رئیس اداره اشتغال بنیاد شهید استان خوزستان، رئیس و معاون بنیاد شهید شهرستان شوشتر و مدیرعامل شرکت کشت وصنعت نیشکر حضرت امام خمینی (ره) شهرستان شوشتر در این نشست حضور داشتند.
انتهای پیام/