تبیین فواید ایثار در جامعه ضروری است

تاریخ انتشارجمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴
کد مطلب : ۳۶۴۶۹۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: تبیین فواید و تأثیرات ایثار در جامعه ضروری است چرا که باعث ایجاد اتحاد، استقامت، استقلال و جهاد فی سبیل‌الله می‌شود.
تبیین فواید ایثار در جامعه ضروری است
به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی در دیدار با خانواده‌های شهیدان «ماشاءالله حقیقت» و «باران دژواخ» در روستای آبقلمو از توابع بخش فین، از صبر و فداکاری این عزیزان قدردانی کرد و گفت: اعتقادات دینی، توکل بر خدا، توجه به پاداش معنوی ایثارگران و برجسته کردن شاخصه‌های ایثار بخشی از عواملی هستند که باعث ترویج و رشد روحیه جهادی می‌شوند.
مدیرکل بنیاد استان هرمزگان آمادگی روح برای رسیدن به‌ کمال و ایجاد روحیه وارستگی را نتیجه فداکاری دانست و افزود: انسان‌هایی که از اسلام دفاع می‌‌کنند و خون پاکشان در راه حفظ ارزش‌های اسلامی ریخته ‌می‌شود، محبوب‌ترین مقام را نزد خداوند متعال دارند.
وی با بیان اینکه توجه و رسیدگی به مشکلات خانواده‌های معظم شهدا  و ایثارگران تکلیف همه مسئولان است، عنوان کرد: با جدیت و تلاش سعی کرده‌ایم مشکلات این عزیزان را در بخش‌های مختلف به ویژه مسکن، اشتغال و درمان به حداقل برسانیم، بی‌شک رضایت خداوند و ایثارگران برای خدمتگزاران دارای اهمیت و ارزش است.
ناوکی ضمن اشاره به اینکه والدین معظم شهدا بهترین اسوه‌های مقاومت، شکیبایی و وفاداری در نظام جمهوری اسلامی هستند، تأکید کرد: تبیین فواید ایثار در جامعه ضروری است چرا که باعث ایجاد اتحاد، استقامت، استقلال و جهاد فی سبیل‌الله می‌شود.
انتهای پیام/