ارزش‌های دوران انقلاب و دفاع مقدس برای نسل‌های جدید تبیین و تشریح می‌شود

تاریخ انتشارجمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۷
کد مطلب : ۳۶۴۶۹۳
استاندار البرز در نشست ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر، گفت: آمادگی لازم را داریم که ارزش‌های دوران انقلاب و دفاع مقدس را برای نسل‌های جدید تبیین و تشریح کنیم.
ارزش‌های دوران انقلاب و دفاع مقدس برای نسل‌های جدید تبیین و تشریح می‌شود
به گزارش «ایثار»، عزیزاله شهبازی در نشست ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر  با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید دهقان آزاد و تمامی شهدای استان سرفراز البرز، گفت: شهید فهمیده نیز از شهدای شاخص کشور است که به فرموده امام راحل(ره) در سنین نوجوانی الگو شد.
وی افزود: مراسم و جشنهای پیروزی انقلاب مردمی برگزار شده چراکه این انقلاب برخاسته از بطن جامعه است. به خاطر داریم که در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی سران استکبار بر این مدعا بودند که نظام جمهوری اسلامی چهلمین سالگرد خود را نمی‌بیند ولی اکنون ما در حال برنامه‌ریزی برای جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم و وضعیت آنها نیز برای تمام جهان مشخص است.
استاندار البرز گفت: آذین‌بندی در اماکن مختلف استان و اطلاع‌رسانی از طریق پیامک و بسترهای مجازی در خصوص کارآمدی نظام و افتتاح پروژه‌ها  برنامه‌ریزی شده است. برای برگزاری تجمعات و راهپیمایی در انتظار نظر وزارت بهداشت خواهیم بود. آمادگی لازم را داریم که ارزش‌های دوران انقلاب و دفاع مقدس را برای نسل‌های جدید تبیین و تشریح کنیم.
انتهای پیام/