شناسایی و بازگشت پیکر مطهر 2 شهید دوران دفاع مقدس به میهن

تاریخ انتشارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۱
کد مطلب : ۳۶۴۷۷۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)شهرستان ری و اسلامشهر میزبان پیکر مطهر شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس می‌شود.
شناسایی و بازگشت پیکر مطهر 2 شهید دوران دفاع مقدس به میهن
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی صبح امروز شنبه 27 دی‌ماه از برگزاری باشکوه آیین استقبال و تشییع شهیدان «ناصر صدقی» و «حشمت اله عسگری» در شهرستان ری و اسلامشهر خبر داد و گفت: در جریان تفحص اخیر در مناطق عملیاتی پیکر مطهر «شهید ناصر صدقی» از رزمندگان دفاع مقدس پس از ۳۸ سال کشف و شناسایی شد.
وی افزود: پیکر پاک این شهید بسیجی از طریق آزمایش DNA شناسایی شده است و صبح فردا همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با بدرقه مردم قدرشناس شهرستان ری و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی تشییع و در گلزار شهدای امام زاده عبدالله(ع) به خاک سپرده می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران ادامه داد: پیکر شهید «حشمت اله عسگری» بعداز گذشت ۳۳ سال به تازگی تفحص و با انجام آزمایش DNA شناسایی شده است و آیین تشییع این شهید بزرگوار صبح فردا یکشنبه از مقابل سپاه شهرستان اسلامشهر برگزار و در امامزاده عقیل این شهرستان به خاک سپرده می‌شود.
شهیدان «ناصر صدقی» متولد سال ۱۳۴۱ سال ۱۳۶۱ در عملیات رمضان شرق بصره و «حشمت اله عسگری» متولد سال  ۱۳۴۸سال ۱۳۶۶ در عملیات کربلای ۸ منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.
انتهای پیام/