ولایت مداری، ایثار و از خودگذشتگی شهدا درس‌ ماندگاری است

تاریخ انتشارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۳
کد مطلب : ۳۶۴۸۲۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: ولایت‌مداری، ایثار و از خودگذشتگی شهدا درس‌هایی است که برای ما به یادگار مانده و این روش و منش شهدا تا ابد در قلب ملت ایران زنده و جاوید خواهد ماند.
ولایت مداری، ایثار و از خودگذشتگی شهدا درس‌ ماندگاری است
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام هادی عسگری در دیدار با خانواده شهید «محمد یار محمودی» گفت: شهدا و ایثارگران به عنوان سرمایه‌های ارزشمند نظام، مایه دلگرمی و برکت در کشور هستند و زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان عزت و اقتدار ایران اسلامی را به همراه خواهد داشت.
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه افزود: همه آحاد این کشور وام‌دار و مدیون خون پاک شهدا هستند، لذا وظیفه داریم با صیانت و پاسداری از دست‌آوردهای ارزشمند نظام، مروج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه باشیم.
حجت‌الاسلام عسگری خاطرنشان کرد: ولایت‌مداری، ایثار و از خودگذشتگی شهدا درس‌هایی است که برای ما به یادگار مانده و این روش و منش شهدا تا ابد در قلب ملت ایران زنده و جاوید خواهد ماند.
شهید محمد یار محمودی از شهدای عملیات ظفرمند نصر 3 در منطقه عملیاتی زبیدات عراق است که در یادمان شهدای بخش اسلام آباد شهرستان ملایر به خاک سپرده شده و به تازگی با انجام آزمایشات DNA هویت شناسنامه‌ای این شهید شناسایی شده است.
انتهای پیام/