مسئولان با الگو قرار دادن ایثارگران به کشور خدمت کنند

تاریخ انتشارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۵
کد مطلب : ۳۶۴۸۳۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ایثارگران را اسوه‌های ایثارگری در کشور دانست و گفت: ایثارگران امروز با همان روحیه ایثارگری پای‌کار کشور و انقلاب ایستاده‌اند، مسئولان باید با الگو قراردادن ایثارگران ایثارگرانه به کشور خدمت کنند.
مسئولان با الگو قرار دادن ایثارگران به کشور خدمت کنند
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست بررسی مشکلات بیمه‌ای و درمانی ایثارگران که با حضور کرمی رییس بیمه دی استان البرز برگزار شد، ایثارگران را سرمایه‌های ارزشمند انقلاب دانست و گفت: ایثارگران راه خود را به‌درستی انتخاب کردند و با ایثارگری‌های خود بارها در ادوار مختلف به انقلاب و کشور خدمت کرده‌اند.
مدیرکل بنیاد استان البرز ایثارگران را اسوه‌های ایثارگری در کشور دانست و تصریح کرد: ایثارگران امروز هم با همان روحیه ایثارگری پای‌کار کشور و انقلاب ایستاده‌اند، مسئولان باید با الگو قراردادن ایثارگران ایثارگرانه به کشور خدمت کنند.
وی با بیان اینکه ایثارگران امروز هم هیچ چشم‌داشت و توقعی ندارند، افزود: امروز خدمت شایسته به ایثارگران علی‌الخصوص بحث درمان این عزیزان باید سرلوحه مسئولان باشد. بنیاد درکنار دیگر دستگاه‌های متولی امر از هیچ تلاشی برای درمان و سلامتی ایثارگران کوتاهی نمی‌کند.
رستمیان گفت: خدمت‌رسانی سریع‌تر، تکریم ایثارگران، شفافیت در ارائه خدمات و بررسی مشکلات و ارائه راهنمایی‌های لازم اقداماتی است که انجام آن سبب رضایتمندی ایثارگران خواهد بود. امروز با هم‌فکری و کار جهادی می‌توان مشکلات ایثارگران را به حداقل رساند.
انتهای پیام/