حمایت و پشتیبانی از ایثارگران معزز وظیفه‌ ذاتی بنیاد است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۰
کد مطلب : ۳۶۴۹۴۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان حمایت و پشتیبانی از ایثارگران معزز را وظیفه‌ ذاتی بنیاد کرمان خواند و گفت: بسیار خوشحال و خرسند هستیم که فرزندان شهدا با تلاش و پشتکار خود می‌توانند به درجات بالا دست یابند.
حمایت و پشتیبانی از ایثارگران معزز وظیفه‌ ذاتی بنیاد است
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی ساردو مدیرکل با همراهی ایمان عتیقی، مدیرعامل جدید شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان و فرزند گرانقدر شهید «احمدعلی عتیقی» در نخستین روز کاری خود با حضور در گلزار شهدای شهر سیرجان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا با اهدای گل با آرمان‌های شهدا و امام راحل(ره) تجدید میثاق کردند.
مدیرکل بنیاد استان کرمان با اشاره به این موضوع که حمایت و پشتیبانی از ایثارگران معزز وظیفه‌ ذاتی این اداره کل است، عنوان کرد: بسیار خوشحال و خرسند هستیم که فرزندان شهدا با تلاش و پشتکار خود می‌توانند به درجات بالا دست یابند و این امر باعث افتخار و خوشحالی ما نیز هست.
وی ادامه داد: مدیران شرکت گل‌گهر سیرجان همیشه در کنار بنیاد بوده‌اند و توانسته‌اند بخش بزرگی از مشکل اشتغال ایثارگران شهرستان سیرجان را مرتفع کنند، امیدواریم با مدیریت جدید که خود نیز از دل جامعه ایثارگری استان است این امر مهم سرعت بیشتری گیرد.
انتهای پیام/