دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای خون شهداست

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۷
کد مطلب : ۳۶۴۹۸۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری گفت: انقلاب اسلامی تجسمی از ایثار، شهادت و از خود گذشتگی و مردانگی را به منصه ظهور گذاشت و دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای خون شهداست.
دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای خون شهداست
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در نشست هماهنگی برنامه‌های دهه مبارک فجر، گفت: دهه فجر از لحاظ بزرگی و شوکت دارای ابعاد مختلفی است، زیرا انقلاب اسلامی ایران از لحاظ ایدئولوژی، گفتمان، رهبری، مردم و تأثیرگذاری با هیچ انقلابی قابل‌مقایسه نیست.
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی به واسطه انقلاب اسلامی یک گفتمان جدید از عدالت و تجسمی از ایثار، شهادت و از خودگذشتگی و مردانگی را به منصه ظهور گذاشت، دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای خون شهداست.
وی تصریح کرد: همه انسان‌های آزادی‌خواه تحت جاذبه گفتمان امام(ره)، عاشورا را یک‌بار دیگر به تجسم درآوردند و شعار آزادی خواهی را به گوش جهانیان رساندند.
نجفی افزود: در ادامه مسیر انقلاب رزمندگان اسلام با فداکاری، ایثار و مجاهدت در راستای تثبیت انقلاب جان‌فشانی و این فرهنگ را در جامعه نهادینه کردند که راه شهادت گم‌شدنی نیست.
انتهای پیام/