برنامه‌های کمیته ایثارگران دهه مبارک فجر مازندران تشریح شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب : ۳۶۴۹۹۰
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران برنامه‌های کمیته ایثارگران در چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تشریح کرد.
برنامه‌های کمیته ایثارگران دهه مبارک فجر مازندران تشریح شد
به گزارش «ایثار»، سید نصراله نصرالهی، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران دوشنبه 29 دی‌ماه در جلسه کمیته ایثارگران گرامیداشت دهه مبارک فجر استان با تاکید بر لزوم بازخوانی ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جدید جامعه در دهه مبارک فجر اظهار کرد: این انقلاب به رهبری امام عظیم الشأن، خون پاک شهدا و ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر رژیم طاغوت ستم‌شاهی به پیروزی رسیده است.
وی افزود: خون پاک شهدای انقلاب اسلامی نظام و انقلاب ما را تا ابد بیمه کرد و موجب برافراشته شدن پرچم عدالت اجتماعی و بیداری مسلمانان و مستضعفان شده است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مازندران عنوان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357، بدون شک یک معجزه الهی و انفجار نور بود، که به دست مردی الهی و با تکیه بر ایمان مردم، تمامی معادلات دنیای مادی را برهم زد.
وی با بیان اینکه در چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم، گفت: در این ایام باید نام و اندیشه‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای عزیز زنده نگه داشته شود.
نصرالهی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های کمیته ایثارگران دهه مبارک فجر از طریق فضای مجازی نیز انجام خواهد گرفت.
 معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تجلیل از ایثارگران دوران انقلاب (خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان عزیز و زندانیان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب)، معرفی شهدای انقلاب از طریق شبکه پیام رسان شاد، عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا، نواختن زنگ انقلاب، فضاسازی ادارات، برگزاری مسابقه نقاشی در میان فرزندان شهدای مدافع حرم، تبیین مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید گرانقدر دکتر فخری‌زاده، نشست فرزندان شاهد شاغل در ادارات، بازگشایی گلزار شهدا و ... را از برنامه های کمیته ایثارگران استان در دهه مبارک فجر عنوان کرد.    
انتهای پیام/