بنیاد در صف نخست فعالیت‌های جهادی و خدمت‌رسانی به ایثارگران است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب : ۳۶۵۰۱۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: بنیاد در صف نخست فعالیت‌های جهادی و خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر است و تمام تلاش خویش را در راستای استیفای حقوق قانونی جامعه ایثارگری به‌کار خواهد برد.
بنیاد در صف نخست فعالیت‌های جهادی و خدمت‌رسانی به ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در شورای اداری بنیاد استان گلستان گفت: باید از تمامی ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات‌رسانی حداکثری به جامعه ایثارگری بهره برد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان اظهار کرد: بنیاد در صف نخست فعالیت‌های جهادی و خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر است و تمام تلاش خویش را در راستای استیفای حقوق قانونی جامعه ایثارگری به‌کار خواهد برد. اگر باهدف قرب الهی و انگیزه‌های معنوی در این راه قدم برداریم قطعاً موفق خواهیم شد.
وی افزود: خدمات‌رسانی مناسب مستلزم مشخص شدن نقاط ضعف و قوت، ارتباط مؤثر همکاران با جامعه ایثارگری و آشنایی و تسلط بیشتر کارکنان بر دستورالعمل‌های جدید است.
مدیرکل بنیاد گلستان در ادامه گفت: هرچه در خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر باشیم کم است و وظیفه‌داریم در مرتفع کردن مشکلاتشان بکوشیم. خدمت‌گزاری به جامعه ایثارگری ازجمله توفیقاتی است که نصیب هرکسی نمی‌شود و به‌پاس این توفیق الهی باید به بهترین نحو وظایف خود را در قبال شهدا و خانواده‌های ایشان انجام دهیم.
وزیری تاکید کرد: اعتقاد و اعتماد و مشورت گرفتن و هم‌اندیشی با کارشناسان و نخبگان جامعه ایثارگری بنیاد موجب اجرای برنامه‌های کمی و کیفی و ارائه راهکارهایی به‌منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شده و باید برنامه سالانه خود را بر اساس نقشه راهی که مشخص‌شده است طراحی و تدوین کنیم و یقیناً می‌توانیم با محوریت گفتمان سازی در تحقق اهداف و سیاست‌های بنیاد گام برداریم.
انتهای پیام/