امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک فرهنگی میان بنیاد فارس و تبلیغات اسلامی

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب : ۳۶۵۰۳۳
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم و خدمت‌رسانی بیشتر به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، تفاهم‌نامه همکاری مشترک فرهنگی میان بنیاد استان و اداره کل تبلیغات اسلامی فارس به امضا رسید.
امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک فرهنگی میان بنیاد فارس و تبلیغات اسلامی
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام محمدجواد محمدی‌پور هدف از امضای این تفاهم‌نامه را گسترش همکاری مشترک دوجانبه در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، علمی و قرآنی خواند و گفت: بهره‌مندی از توانمندی و ظرفیت‌های طرفین در راستای تحقق اهداف مشترک، ترویج اندیشه تابناک اسلام و ایثار و شهادت و تقویت روح عبودیت و ترویج اخلاق اسلامی به ویژه در میان نسل جوان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از دیگر اهداف امضای این تفاهمنامه است.
وی در ادامه افزود: این تفاهم‌نامه در محورهایی چون استفاده از مربیان و داوران قرآنی در مسابقات، اعزام مبلغان به حسینیه‌های شهدای استان فارس، برگزاری مسابقات و دوره‌های آموزشی، اجرای طرح سپاس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به شکل نشر وصایای شهدا و استفاده از استودیوهای موجود برای تولیدات چندرسانه‌ای اجرا خواهد شد.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس با بیان اینکه این تفاهم‌نامه از امروز دوشنبه 29 دی‌ماه به مدت سه سال معتبر است، عنوان کرد: تلاش می‌کنیم همکاری‌های مشترک این دو نهاد انقلابی درخصوص خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را گسترش دهیم و در این راستا، هم افزایی و همدلی بیشتری داشته باشیم.
وی افزود: ما هرچه داریم از برکت خون شهیدان و ایثار جانبازان و آزادگان است و با تمام توان تلاش می‌کنیم در راستای تکریم و پیگیری امور خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر گام برداریم.
انتهای پیام/