ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم‌ترین رمز پیروزی ملت ایران است

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹
کد مطلب : ۳۶۵۱۱۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که مهم‌ترین رمز پیروزی ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس بود وظیفه تک تک مسئولان و مردم است.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم‌ترین رمز پیروزی ملت ایران است
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا فرجیان در نشست با مسئولان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، تفاهم‌نامه ساماندهی اشتغال ایثارگران خوزستان که در تاریخ 30 مرداد ماه سال جاری ما بین بنیاد و استانداری خوزستان با موضوع ساماندهی اشتغال ایثارگران خوزستان منعقد شده بود را مورد بحث و بررسی قرار داد.
مدیرکل بنیاد استان خوزستان با اشاره به تفاهم‌نامه مسکن و اشتغال ایثارگران، بر ضرورت اجرای مفاد این تفاهم‌نامه تأکید کرد و گفت: خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و تکریم این خاندان معظم وظیفه همه مردم و مسئولان است و بنیاد که ثمره انقلاب است جایگاه ویژه‌ای در این خدمت‌رسانی دارد.
فرجیان با اشاره به اینکه وظیفه اصلی بنیاد رسیدگی به وضعیت خانواده‌های شاهد و ایثارگر است، خاطرنشان کرد: بنیاد به عنوان یکی از وظایف اصلی خود، برای رسیدگی به وضعیت خانواده‌های شهدا و ایثارگران همه همت خود را به کار گرفته است تا گوشه‌ای از جانفشانی‌ها و فداکاری‌های این خانواده‌ها را جبران کند.
وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه همه مسئولان دانست و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که مهم‌ترین رمز پیروزی ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس بود وظیفه تک تک مسئولان و مردم است.
انتهای پیام/