انقلاب اسلامی به برکت خون هزاران شهید به اقتدار رسیده است

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۵
کد مطلب : ۳۶۵۱۳۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی گفت: انقلاب اسلامی به برکت خون هزاران شهید به این عزت، امنیت و اقتدار رسیده است.
انقلاب اسلامی به برکت خون هزاران شهید به اقتدار رسیده است
به گزارش «ایثار»، مهدی فعال  30 دی‌ماه در نشست هماهنگی برنامه‌های دهه فجر که با حضور کمیته ایثارگران در اداره کل بنیاد استان آذربایجان غربی برگزار شد، گفت: اکنون چهار دهه از دوران انقلاب سپری شده و در تمام این سال‌ها دشمنان آنچه در توان داشتند علیه نظام به کار بردند، اما بصیرت، آگاهی، ولایت‌مداری، روحیه ایثارگری و شهادت‌طلبی این ملت سربلند موجب شکست دشمنان در تمامی عرصه‌ها شده است.
وی افزود: اکنون انقلاب اسلامی با شجاعت و ایستادگی دلیرمردان با بصیرتی چون سردار حاج قاسم سلیمانی به دنیا معرفی شده و شهادت این سردار بزرگ اسلام جریان ایثار و شهادت را در جامعه تقویت کرده است، امروز این انقلاب امید ملت‌های آزاده و مسلمان و الگوی بسیاری از انقلاب‌ها و حرکت‌های آزادی خواهانه در منطقه است.
مدیرکل بنیاد استان آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به برکت خون هزاران شهید به این عزت، امنیت و اقتدار رسیده است، افزود: هم اکنون بیش از هر زمانی نیازمند ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستیم و لذا رویکرد برنامه‌های کمیته ایثارگران دهه مبارک فجر نیز بر محور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی اسوه‌های ایثار و شهادت‌طلبی است.
فعال گفت: ملت ایران با حضور در صحنه‌های مختلف انقلاب توانسته است توطئه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری نقش بر آب سازد که پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون کارها و خدمات بسیاری صورت گرفته است و باید قدر این انقلاب و نظام را بدانیم و آن را حفظ کنیم.
انتهای پیام/