ارزیابی عملکرد بنیاد موجب بهبود کارکرد نیروی انسانی است

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب : ۳۶۵۱۴۲
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه گفت: بهبود عملکرد در بنیاد و ارتقای شاخص‌های سازمانی درگرو دو اصل مهم برخورداری از شفافیت و تشخیص به موقع از نقاط قوت و ضعف در همه اقدامات و برنامه‌های سازمانی است و ارزیابی عملکرد، موجب بهبود کارکرد نیروی انسانی است.
ارزیابی عملکرد بنیاد موجب بهبود کارکرد نیروی انسانی است
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام هادی عسگری در نشستی که با هدف بررسی مسائل و مشکلات 2 شهرستان شرق استان کرمانشاه برگزار شد، با قدردانی از تلاش‌های همکاران بنیاد گفت: بهبود عملکرد در بنیاد و ارتقای شاخص‌های سازمانی درگرو دو اصل مهم برخورداری از شفافیت و تشخیص به موقع از نقاط قوت و ضعف در تمام اقدامات و برنامه‌های سازمانی است و ارزیابی عملکرد، موجب بهبود کارکرد نیروی انسانی است.
وی با بیان روایتی از امام صادق(ع) که فرمود: «بهترین برادران من کسانی هستند که عیوب من را صادقانه بیان کنند»، گفت: بر اساس احادیث و روایات وارد شده از اولیای الهی و همچنین احکام اسلامی، هر کسی وظیفه دارد در هر شبانه‌روز اعمال و رفتار خود را به طور دقیق ارزیابی کرده و از این طریق عملکرد یک روز گذشته خود را محاسبه کند.
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه افزود: بهبود رشد افراد در سازمان و همچنین ارتقای عملکرد سازمانی از جمله سیاست‌های مهمی است که همه ما باید همیشه بدنبال تحقق آن باشیم و به همین خاطر تلاش در جهت پیگیری اصل بهره‌وری، تشویق افراد توانمند و تلاشگر و نیز نقد منصفانه در سطح سازمان کوشا باشیم.
وی از کارکنان بنیاد استان به عنوان یک مجموعه به هم پیوسته و یک تیم منسجم یاد کرد و گفت: داشتن برنامه در راستای ایجاد اشتغال پایدار از دغدغه‌های بنیاد است، در همین راستا طرح گرمسیری در مناطق جنوبی استان یکی از مهمترین اقداماتی است که توسط بنیاد استان انجام شده و تاکنون این اقدام مسبوق به سابقه نبوده و این طرح ظرفیت خوبی است که می‌تواند تلاش مؤثر و بسیار ارزشمندی در جهت اشتغال ایثارگران جویای کار باشد.
حجت‌الاسلام عسگری توجه به وضعیت مسکن ایثارگران، مراقبت از گلزارهای شهدای استان، توجه به تصاویر شهدا در معابر استان به عنوان پرچم عزت و افتخار نظام و تمرکززدایی از مرکز و تفویض اختیار به شهرستان‌ها را از مواردی عنوان کرد که باید مورد توجه همه همکاران قرار گیرد.
 انتهای پیام/