>> جانبازان نماد ایستادگی و مقاومت هستند | ايثار

جانبازان نماد ایستادگی و مقاومت هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۱
کد مطلب : ۳۶۵۱۴۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: جانبازان نماد ایستادگی و مقاومت هستند، جانبازان سرافراز به نظام، انقلاب و جامعه عزت و آبرو بخشیدند و این اسوه‌های بی‌بدیل تاریخ، با تقدیم جسم پاک خود از سرزمین خود جوانمردانه و جانانه دفاع کردند.
جانبازان نماد ایستادگی و مقاومت هستند
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در سه‌شنبه‌های تکریم و تجلیل از ایثارگران استان مازندران، امروز 30 دی‌ماه به اتفاق رییس بنیاد ساری با دو جانباز سرافراز و یک خانواده شهید خدمت دیدار و ضمن ادای احترام، از صبر و بردباری این عزیزان دلجویی و قدردانی به عمل آورد.
مدیرکل بنیاد استان مازندران در دیدار با جانباز عزیز «جمع الله طور سوادکوهی» و آزاده جانباز «سیدعبدالمجید حجه‌فروش» با بیان اینکه جانبازان نماد ایستادگی و مقاومت هستند، گفت: جانبازان سرافراز به نظام، انقلاب و جامعه عزت و آبرو بخشیدند و این اسوه‌های بی‌بدیل تاریخ، با تقدیم جسم پاک خود از سرزمین خود جوانمردانه و جانانه دفاع کردند.
مظلومی افزود: خاطرات شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز بهترین سند و گنجینه‌های ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌شود و باید نسل‌های آینده را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کنیم. دیدار و تکریم ایثارگران، شنیدن صحبت‌ها و خاطرات دلنشین این عزیزان برای هر فردی روحیه بخش است.
مظلومی در دیدار با خانواده شهید خدمت  دکتر «عابدیان»، گفت: شهدای خدمت نه تنها در عرصه سلامت، فداکاری و ایثارگری کردند بلکه ایثار اجتماعی را در دوران سخت کرونایی به نمایش گذاشتند و در انجام رسالت خود مسئولیت‌پذیر بودند و ارزش‌های معنوی را بر همه چیز ترجیح دادند و با اعتقاد قلبی و دینی با عمل به وظیفه ذاتی خویش تا آخرین لحظه ایستادگی کرده و به شهادت رسیدند.
مدیرکل بنیاد استان مازندران گفت: نام شهدای خدمت برای همیشه در جای جای این سرزمین پهناور می‌درخشد و تلاش‌های بی‌وقفه این عزیزان در خدمت به خلق در اذهان ملت ما ماندگار خواهد ماند چرا که اینان برای سلامت جامعه خدمات ارزشمندی انجام دادند.    
انتهای پیام/