تکریم خانواده‌های معظم شهدا از شاخص‌های اصلی سبک زندگی اسلامی است

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۳
کد مطلب : ۳۶۵۱۴۹
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا از شاخص‌های اصلی سبک زندگی اسلامی است.
تکریم خانواده‌های معظم شهدا از شاخص‌های اصلی سبک زندگی اسلامی است
به گزارش «ایثار»، حسین شکرویان امروز سه‌شنبه 30 دی‌ماه در نشست مشترک با روسای ادارات تابعه با تاکید براهمیت خدمت رسانی به خاندان شهدا و ایثارگران گفت: در پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، دفاع از حریم اهل بیت(ع)، عرصه علمی و بسیاری از حوزه‌های مختلف نقش شهدا و حضور بی‌بدیل آنها انکارناپذیر است.
وی با اشاره به اینکه شهدا به همه جامعه تعلق دارند و مایه افتخار و مباهات ملت شریف ایران هستند افزود: شهدا در مقام شفاعت هستند و اولین کسانی را که شفاعت می‌کنند خانواده آنهاست، خانواده شهدا باید قدردان جایگاه خود باشند و هیچ‌گاه به فکر معاوضه آن با برترین‌های دنیا نباشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع  بنیاد شهرستان‌‌های تهران با بیان اینکه عملکرد خانواده‌های معظم  شهدا نزد خداوند دارای مزد و پاداش است عنوان کرد: از مواردی که در اسلام بسیار بر آن تاکید شده و از اهمیت زیادی برخوردار بوده و همچنین از شاخص‌های اصلی سبک زندگی اسلامی است، احترام و تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.
شکرویان گفت: خانواده‌های شهدا نیز بی‌شک همان راه پدران، همسران و فرزندان خود را ادامه خواهند داد و برای جامعه الگو و الهام‌بخش خواهند بود.
وی جایگاه خانواده‌های شهدا و به ویژه والدین شهدا را نزد خدا خاص و باعظمت دانست و خاطرنشان کرد: شهیدان جان خود را فدا کردند تا امروز کشور ما امنیت و آرامش داشته باشد و باید قدردان خانواده‌های معظم شهدا باشیم.
 انتهای پیام/