ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز به اهتمام جدی مسئولان دارد

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۷
کد مطلب : ۳۶۵۱۵۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بر لزوم تشکیل جلسات شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور تمامی متولیان امر تأکید کرد و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز به اهتمام جدی مسئولان دارد.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز به اهتمام جدی مسئولان دارد
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در  پانزدهمین نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان البرز که صبح امروز 30 دی ماه با حضور عزیزاله شهبازی استاندار البرز در محل سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فرهنگی غنی و تاثیرگذار برای جامعه و حفظ انقلاب و کشور است. فرهنگ شهادت باید به‌عنوان یک الگو در جامعه مطرح باشد.
وی بر لزوم تشکیل جلسات شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور تمامی متولیان امر تأکید کرد و افزود: شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان‌های کشور به ریاست استاندار و دبیری بنیاد برگزار و انتظار می‌رود که با حضور حداکثری و هم‌فکری اعضای شورا بتوانیم تصمیمات راهبردی و اجرایی لازم برای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت اتخاذ و با هدف‌گذاری دقیق مسیری مناسب برای تعمیق این فرهنگ در جامعه ترسیم کنیم. ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز به اهتمام جدی مسئولان دارد.
مدیرکل بنیاد استان البرز به برگزاری یادواره استانی تجلیل از زنان شهیده، جانباز و آزاده اشاره کرد و گفت:  کنگره ملی تجلیل از زنان شهیده، جانباز و آزاده کشور با نام «لشگر فرشتگان تاریخ‌ساز» اسفندماه سال جاری به‌صورت ویدئوکنفرانس در سراسر کشور برگزار خواهد شد و کنگره استانی نیز باید پس از هماهنگی‌های لازم قبل از اجرای کنگره کشوری برگزار شود.
 انتهای پیام/