دیدار مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با مادران شهدا

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸
کد مطلب : ۳۶۵۲۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با حضور در منزل مادران دو شهیدی در مشهد مقدس به صورت جداگانه با آنان دیدار و از شکیبایی و فداکاریشان تجلیل کرد.
دیدار مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با مادران شهدا
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسین معصومی سه‌شنبه 30 دی‌ماه مادران دو شهیدی «شادکام تربتی»، «مسعودی پارسا» و «رحمت‌جو» را مورد تفقد قرار داد و جایگاه آنان در دنیا و آخرت و در نزد خداوند متعال را ویژه و ارزشمند خواند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: مادران شهید اسوه صبر و مقاومت هستند و استجابت دعای آنان به گفته‌ سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی «پشتوانه تمام تلاش‌های من دعاهای مادران شهید است، که مرا در نمازهای‌شان دعا می‌کنند» بسیار اثرگذار است.
وی افزود: با نابودی هر چه سریعتر بیماری منحوس کرونا ان‌شاءالله این دیدارها به صورت مداوم در راستای تجلیل و خدمت به والدین شهید، به‌ویژه عزیزان دچار بیماری انجام شود. 
در این دیدارها که با حضور صدیقه خدیوی معاون تعاون و امور اجتماعی و مهدی طوریان رییس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی و محمد حسن صمدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک انجام شد، با اهدای لوح از مادران شهیدان تجلیل و تکریم به عمل آمد.
انتهای پیام/