نشست مسئولان بانک دی با تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۴
کد مطلب : ۳۶۵۲۵۴
نشست مشترک رییس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک دی با جمعی از انجمن‌ها و تشکل‌های شاهد و ایثارگر روز چهارشنبه اول بهمن‌ماه در دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد.
نشست مسئولان بانک دی با تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد
به گزارش «ایثار»، برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در این نشست با اشاره به برخی از مشکلات بانک دی گفت: با وجود مشکلاتی که از قبل وجود داشته است، بانک دی یکی از بهترین‌ بانک‌های کشور است و تعامل و ارتباط خوبی با مجموعه‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران از جمله سازمان اقتصادی کوثر داشته است و امیدواریم این همدلی‌ها افزایش پیدا کنند.
مدیرعامل بانک دی خاطرنشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته بانک دی از معدود بانک‌هایی است که به بانک مرکزی بدهی ندارد و وظیفه ما این است که از نظر ساختار مالی و سازمانی اصلاحاتی را برای حل مشکلات انجام دهیم اگر چه در مجموع این بانک ازجمله مجموعه‌های برتر بانکی کشور است.
کریمی با بیان اینکه مهم‌ترین وظیفه بانک دی خدمت به جامعه ایثارگری است، گفت: بیش از 500 نفر از افراد شاغل در بانک دی از ایثارگران عزیز هستند و سعی داریم میز خدمت در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران را گسترش دهیم که در این شعبه‌ها فرزندان شهدا و ایثارگران مشغول به کار می‌شوند و تفاهم‌نامه‌هایی با بانک ملی و پست بانک نیز در جهت ارائه خدمت به جامعه ایثارگری به امضا رسیده است.
غلامرضا خلیل ارجمندی، رییس هیئت مدیره بانک دی نیز در این نشست با تأکید بر ارائه اطلاعات صحیح و شفاف به جامعه ایثارگری در خصوص فعالیت‌های بانک دی گفت: شهدا به عنوان بهترین افرادی هستند که در عملکرد و فعالیت‌های ما نظارت می‌کنند و باید اطلاعات کامل، شفاف و صادقانه در اختیار جامعه ایثارگری قرار داده شود.
مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر نیز در این نشست گفت: بیش از 9 هزار ایثارگر عضو دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر هستند و در حالی که تشکل‌ها برای دریافت مجوز باید 300 عضو داشته باشند انجمن‌ها و تشکل‌های این مرکز بیش از 5 هزار نفر عضو دارند و نقش مهمی در جامعه شاهد و ایثارگر ایفا می‌کنند.
عادل مهری با تأکید بر نقش و اهمیت تشکل‌ها و انجمن‌های ایثارگری در مطالبه‌گری از مسئولان، گفت: این تشکل‌ها نقش مهمی در یاری‌رسانی به ایثارگران دارند و خوشبختانه نه تنها در داخل کشور بلکه در عرصه بین‌المللی نیز نقش‌آفرین هستند.
در این نشست جمعی از نمایندگان تشکل‌ها و انجمن‌های ایثارگری به بیان سؤالات، نظرات و پیشنهادات خود در خصوص عملکرد بیمه دی پرداختند.
انتهای پیام/