تمام درخواست‌های ایثارگران باید در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ داده شود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۵
کد مطلب : ۳۶۵۲۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران رصد مستمر و پایش درخواست ایثارگران در میز خدمت شهرستان‌ها را از برنامه‌های محوری این ستاد در افزایش رضایت ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا عنوان کرد و گفت: تمام درخواست‌های جامعه شریف ایثارگری باید در کوتاهترین زمان ممکن بررسی و پاسخ داده شود.
تمام درخواست‌های ایثارگران باید در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ داده شود
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در حاشیه بازدید از فرایند خدمت‌رسانی به ایثارگران در میز خدمت با تأکید بر ارتباط کامل و سازنده با ایثارگران و پاسخگویی کامل گفت: به‌منظور پاسخگویی و پیگیری درخواست ایثارگران، نمایندگان تام الاختیار حوزه‌های تخصصی در میز خدمت مستقر شدند.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با اشاره به رسالت ذاتی و سازمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خدمت رسانی به خاندان شهدا و ایثارگران افزود: اساس تشکیل میز خدمت پاسخگویی و هدایت ایثارگران در حداقل زمان و دریافت خدمت با کیفیت است و امروز با استقرار نمایندگان تام الاختیار معاونان ستادی، روند پاسخگویی و تکریم ایثارگران و خانواده‌های شهدا تسریع می‌شود.
مرتضوی احیای میز خدمت در تمام 15 شهرستان تابعه را از اولویت‌های این ستاد برشمرد و ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته و تصویب در شورای معاونین ستاد، جهت هدایت و پاسخگویی مناسب به ایثارگران میز خدمت در تمام ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران ایجاد شده است.
وی رصد مستمر و پایش درخواست ایثارگران در میز خدمت شهرستان‌ها را از برنامه‌های محوری این ستاد در افزایش رضایت ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا عنوان کرد و گفت: تمام درخواست‌های جامعه شریف ایثارگری باید در کوتاهترین زمان ممکن بررسی و پاسخ داده شود.
انتهای پیام/