انقلاب اسلامی ایران در دنیا به‌عنوان یک الگو مطرح است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۳
کد مطلب : ۳۶۵۲۶۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی الهی و مقدس است که با خون هزاران شهید آبیاری و امروز تبدیل به درختی تنومند در دنیا شده است. امروز انقلاب اسلامی ایران در دنیا به‌عنوان یک الگو مطرح است.
انقلاب اسلامی ایران در دنیا به‌عنوان یک الگو مطرح است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نخستین نشست ستاد ایثارگران بزرگداشت چهل و دومین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، گفت: دهه مبارک فجر اوج ایثارگری مردم فداکار ایران برای رهایی از ظلم و استکبار جهانی است، مردمی که باایمان و مجاهدت خود برای ارزش مقدس در برابر ظلم و ستم ایستادگی کردند.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران انقلابی الهی و مقدس است که با خون هزاران شهید آبیاری و امروز تبدیل به درختی تنومند در دنیا شده است. امروز انقلاب اسلامی ایران در دنیا به‌عنوان یک الگو مطرح است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز در ادامه گفت: پرداختن به ایثارگری و مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران و مردم غیور ایران اسلامی در آن دوران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از موضوعات مهم و تاثیرگذار است که در دهه مبارک فجر باید بدان پرداخته و موردتوجه قرار گیرد.
رستمیان اضافه کرد: نسل امروز و آینده کشور باید با مرور تاریخ متوجه تمامی مجاهدت‌ها و ایثارگری‌ها شوند. ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان، ضامن بقا و حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی خواهد بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه به تبیین نقش انقلاب اسلامی در تقویت روحیه ظلم‌ستیزی و ترسیم جایگاه رفیع ایثار و شهادت در شکل‌گیری و تداوم انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای بیان و اطلاع‌رسانی در زمینه دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی و تبیین انقلاب برای نسل جوان است که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده و دستاوردهای انقلاب اسلامی را تبیین کرد.
رستمیان تأکید کرد: تمام تلاش دست‌اندرکاران ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، با درنظر گرفتن شرایط اعلامی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا باید معطوف بر برگزاری باشکوه چهل و دومین سالگرد انقلاب باشد. انقلاب اسلامی سند حقانیت ملت ایران در برابر دشمنان است که باید جاودانه بماند و ما امروز در برابر آن مسئول هستیم.
انتهای پیام/