مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد:

نقش شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی بنیاد، طراحی و معماری حوزه فرهنگی است

تاریخ انتشارجمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳
کد مطلب : ۳۶۵۳۵۲
مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر نقش شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی بنیاد در طراحی و معماری حوزه فرهنگی تأکید کرد.
نقش شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی بنیاد، طراحی و معماری حوزه فرهنگی است
به گزارش «ایثار»، محبوب شهبازی روز جمعه ۳ بهمن ماه در سومین روز از همایش سراسری مدیران ارشد بنیاد شهید و امور ایثارگران که به صورت ویدئوکنفرانس در سالن عرفان (سیدالشهدا (ع)) برگزار شد با بیان اینکه پس از حضور مهندس اوحدی در بنیاد شهید و امور ایثارگران شورای راهبردی اقتصادی و شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی به منظور سیاست‌گذاری در این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است افزود: شورای فرهنگی و اجتماعی بنیاد با حضور جمعی از فرهیختگان از داخل و خارج بنیاد شهید و امور ایثارگران از تیرماه کار خود را آغاز کرد و تاکنون ۷ جلسه این شورا برگزار شده است و نقش این شورا طراحی و معماری حوزه فرهنگی است.
وی افزود: رمز بقای هر سازمانی رسیدن به خودآگاهی در زمینه اهداف، ارزش‌ها و آینده‌ای است که در نظر دارد و بنیادی‌ترین وظیفه مدیر راهبردی یک سازمان طراحی برای مجموعه است. شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی نیز در همین راستا به منظور طراحی برای اهداف فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شکل گرفته است.
مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه ۱۲۴ چالش و آسیب در حوزه فرهنگی و اجتماعی شناسایی شده است افزود: بر اساس اولویت‌بندی به ۲۸ چالش اساسی در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی مرتبط با بنیاد شهید و امور ایثارگران رسیده‌ایم.
شهبازی در ادامه پس از تشریح این چالش‌ها گفت: باید به دنبال ارائه راهکار برای این چالش‌ها باشیم و به این منظور باید مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌ها نیز فعالیت کنند.
انتهای پیام/