دستاوردهای یک سال اخیر در خدمت‌رسانی به ایثارگران کم‌سابقه است

تاریخ انتشارجمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۶
کد مطلب : ۳۶۵۳۵۷
رییس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در دوره جدید مدیریتی بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهد تحولات و دستاوردهای ارزنده‌ای هستیم و برای استمرار این روند همه تمهیدات اندیشیده شده است.
دستاوردهای یک سال اخیر در خدمت‌رسانی به ایثارگران کم‌سابقه است
به گزارش «ایثار» علی زینبی روز جمعه ۳ بهمن ماه در اختتامیه همایش سراسری مدیران ارشد بنیاد شهید و امور ایثارگران که به صورت ویدئوکنفرانس در سالن عرفان (سیدالشهدا (ع)) برگزار شد، اظهار داشت: هماهنگی مطلوبی برای ارتقای کمی و کیفی خدمات به جامعه ایثارگری وجود دارد که مرهون نگاه مسئولانه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و تعامل همه بخش‌ها و مجموعه‌ها است. در دوره جدید مدیریتی بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهد تحولات و دستاوردهای ارزنده‌ای هستیم و برای استمرار این روند همه تمهیدات اندیشیده شده است.
وی در ادامه به ارائه گزارشی از برنامه و اقدامات مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت و گفت: امیدواریم همه چالش‌ها و موانع موجود با تدبیر حل و فصل شود. شأن و منزلت همه ما منوط به میزان خدمتگزاری به جامعه ایثارگری و گره‌گشایی از مشکلات این عزیزان است.
رییس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: نقش صیانتی مرکز حراست سوق دادن فرایند فعالیت‌ها در مسیر قانونی، مراعات انضباط مالی و سایر ضوابط قانونی است که ایفای این نقش عامل تسریع در تحقق اهداف سازمانی و استفاده حداکثری از همه ظرفیت‌ها است.
انتهای پیام/