ایثارگران در خط مقدم حفظ و صیانت از ارزش‌ها قرار دارند

تاریخ انتشارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۹
کد مطلب : ۳۶۵۳۸۷
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: ایثارگران همواره در خط مقدم حفظ و صیانت از ارزش‌ها قرار دارند و وظیفه ایشان همواره سنگین‌تر از سایر اقشار جامعه است.
ایثارگران در خط مقدم حفظ و صیانت از ارزش‌ها قرار دارند
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام غلامرضا ناظمی در نشست هم‌اندیشی اعضای تشکل‌های استان قم، تعامل، هم‌افزایی، اطلاع‌رسانی، ارایه برنامه‌ها، طرح موضوعات مربوط به ایثارگران و ارایه پیشنهادات و راهکارها و تقویت ارتباط تشکل‌ها را از اهداف برگزاری این نشست دانست و گفت: ایثارگران همواره در خط مقدم حفظ و صیانت  از ارزش‌ها قرار دارند و وظیفه ایشان همواره سنگین‌تر از سایر اقشار جامعه است.
وی افزود: تشکل‌های ایثارگرای در این بین از تاثیرگذاری بیشتری برخوردارند و از زمان تشکیل تا کنون در مسیر نشر فرهنگ ایثار و شهادت منشأ اثر بوده‌اند.
حجت‌الاسلام ناظمی با تاکید بر برگزاری جلسات ماهانه تشکل‌های استان قم تاکید کرد: استمرار این جلسات موجب تعامل، هم‌افزایی، تبادل تجربیات و استفاده از ظرفیت‌های تشکل‌ها در مسیر خدمت به جامعه ایثارگری است. 
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان قم گفت: در آستانه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی هستیم و نقش تشکل‌های ایثارگری در بزرگداشت این ایام نقش تاثیرگذاری است، تشکل‌ها با ارایه برنامه‌های متنوع و نوآورانه می‌توانند در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام‌های موثری بردارند.
انتهای پیام/