تکریم ایثارگران موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است

تاریخ انتشارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۵
کد مطلب : ۳۶۵۴۱۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: ارایه خدمت در کوتاه‌ترین زمان و همراه با تکریم، موجب رضایت ایثارگران است و تکریم خاندان معظم شهدا و ایثارگران موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
تکریم ایثارگران موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسن هنرمند روز شنبه ۴ بهمن‌ماه در نشست شورای معاونان و مدیران با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، این ولی‌نعمتان جامعه اسلامی باید با گشاده‌رویی و سعه‌صدر صورت گیرد و این مساله یک اصل در مسیر خدمت‌رسانی است، گفت: تواضع، صبر و گشاده‌رویی موجب ارایه خدمتی کیفی و اثربخش به جامعه معزز ایثارگری و موجب تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و کسب رضایت این قشر ارزشمند است.
وی افزود: ارایه خدمت در کوتاه‌ترین زمان و همراه با تکریم، موجب رضایت این قشر ارزشمند است و تکریم خاندان معظم شهدا و ایثارگران موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
مدیرکل بنیاد استان قم تاکید کرد: بازماندگان شهدا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس اسوه‌های صبر، ایثار و استقامت هستند، انسان‌های وارسته، صبور و مقاومی که با تقدیم جان عزیزانشان و ایثار اعضا و جوارح خویش در سخت‌ترین شرایط در برابر دشمنان ایستادگی کردند و در طول دهه‌های گذشته بر حفظ این ارزش‌ها پایداری کردند.
حجت‌الاسلام حسن هنرمند گفت: خدمت به این انسان‌های وارسته مدال افتخاری بر سینه خادمان به شهدا و ایثارگران و مایه افتخار و مباهات است. با عنایات کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و تلاش همکاران در بنیاد امروز شاهد رضایت نسبی جامعه هدف از این مجموعه هستیم و امید است بتوانیم در مسیر خدمت‌رسانی به این عزیزان سربلند باشیم.  
انتهای پیام/