پیروزی انقلاب اسلامی مرهون همه شهدا از هر دین و آیینی بود

تاریخ انتشاريکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۶
کد مطلب : ۳۶۵۵۴۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در نشست هم اندیشی برگزاری پانزدهمین آیین ملی گلباران مزار شهدای ادیان توحیدی، پیروزی انقلاب اسلامی در سال57 را مرهون همه شهدا از هر دین و آیینی دانست و گفت: شهدای ادیان توحیدی در کنار سایر شهدا حماسه‌ها آفریدند.
پیروزی انقلاب اسلامی مرهون همه شهدا از هر دین و آیینی بود
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی عصر شنبه 4 بهمن‌ماه در نشست مشترک با «همایون سامه یح نجف آبادی» نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 را مرهون همه شهدا از هر دین و آیینی دانست و گفت: شهدای ادیان توحیدی در کنار سایر شهدا حماسه‌ها آفریدند.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با اشاره به حماسه‌ها و رشادت‌های ملت ایران در مسیر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال 1357، شهدای ادیان الهی را نمونه‌ای از همبستگی و همدلی ملت ایران به رهبری امام(ره) برشمرد و افزود: حوادث دهه 40 کشور و اتفاقات پس از آن که منجر به پیروزی انقلاب مردم شد و همچنین دوران دفاع مقدس، مرهون حضور همه اقوام با هر دین و آیینی بود و نقش شهدای ادیان الهی در به ثمر رسیدن این پیروزی‌ها، نشان از همدلی و همراهی ملت ایران است.
مرتضوی برگزاری همه ساله آیین ملی عطرافشانی و گلباران مزار شهدای ادیان توحیدی را یک افتخار بزرگ برای بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و ادامه داد: شهدای ادیان توحیدی نیز برای همه ما عزیزند و افتخارات این شهدای عزیز در کنار سایر شهدا، هرگز فراموش نمی‌شود.
همایون سامه یح نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی نیز با تأکید بر همدلی و وحدت همه ادیان در کشور گفت: همه ما یکدل و همراه برای اقتدار و آزادی کشور و تحت منویات مقام معظم رهبری تلاش می‌کنیم.
انتهای پیام/