نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان فریدونشهر برگزار شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۴
کد مطلب : ۳۶۵۵۴۷
نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان فریدونشهر، با حضور سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و نماینده مردم فریدونشهر، فریدن، بوئین میاندشت و چادگان در مجلس برگزار شد.
نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان فریدونشهر برگزار شد
به گزارش «ایثار»، مسعود احمدی‌نیا در نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان فریدونشهر که با حضور حسین محمد صالحی نماینده مردم فریدونشهر، فریدن، بوئین میاندشت و چادگان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: موضوع ایثار و شهادت مبحثی است که در آن نه تعارف داشته و نه تعارف برمی‌دارد، یک مورد آن شهادت حاج قاسم سلیمانی بود که نثار خون پاکش طلوع انقلابی دیگر برای تثبیت پایه‌های انقلاب بود.
سرپرست اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان افزود: باید بپذیریم که در نظام اسلامی مردم همه کارها را برای عزتشان انجام داده‌اند و اکنون در جای جای جهان اسلام مکتب حاج قاسم غالب شده است و آن به دلیل ولایت‌مداری و پیروی از مکتب اهل بیت (ع) بوده است.
حسین محمد صالحی نماینده مردم فریدونشهر، فریدن، بوئین میاندشت و چادگان در مجلس شورای اسلامی، گفت: ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جدید امیدآفرین است و باید از این طریق در جامعه نشاط و امید ایجاد کنیم. در راه حفظ ارزش‌های اسلامی و توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از هیچ کمکی دریغ نکرده و آماده هرگونه حمایت و همکاری با نهادهای متولی این امر هستیم.
انتهای پیام/