>> عزتمندی ایثارگران در ارائه خدمات اولویت‌ بنیاد است | ايثار

عزتمندی ایثارگران در ارائه خدمات اولویت‌ بنیاد است

تاریخ انتشاريکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب : ۳۶۵۵۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و رعایت عزتمندی در ارائه خدمات از مهم‌ترین اولویت‌های کاری در بنیاد است.
عزتمندی ایثارگران در ارائه خدمات اولویت‌ بنیاد است
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر در نشست با معاون و کارکنان تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان مرکزی به تشریح راهبردها و رویکردهای جدید که در همایش مدیران کل مطرح‌شده بود، پرداخت و گفت: تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران و رعایت عزتمندی در ارائه خدمات، استقرار دولت الکترونیک به‌صورت سیستمی و هوشمند کردن فرآیندها، به‌روزرسانی سیستم سجایا، ارتقای سطح توانمندی در خوداشتغالی و کیفیت زندگی در ارائه خدماتی همچون اشتغال و مسکن و بهره‌مندی از ظرفیت‌های قانونی با استفاده از امکانات بومی از مهم‌ترین اولویت‌های کاری بنیاد در حوزه تعاون و امور اجتماعی است.
وی تصریح کرد: امروز ما پرچم شهید و شهادت را به دست گرفته و وظیفه خدمتگزاری به ایثارگران را بر عهده‌ داریم، لذا جامعه از ما به‌عنوان خادمان شهدا انتظار ویژه و بیشتری را دارد.
مدیرکل بنیاد استان مرکزی با اشاره به‌ضرورت فعالیت مستمر در بخش پذیرش و امور اداری ایثارگران در استان مرکزی خاطرنشان کرد: با توجه به مواد قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران تمامی امور درزمینه احراز جانبازی باید در دستور کار بوده و نتیجه بررسی‌ها و نظر کمیسیون باید در سیستم سجایا ثبت شود.
انصاری‌فر درخصوص حل مشکلات ایثارگران گفت: برای اجرای دقیق مقررات و توزیع عدالت محور، باید در راستای تفکرات سیستمی و الکترونیکی حرکت کنیم و با استفاده از ابزار جدید، با تمام توان به ایثارگران عزیز خدمت کنیم.
انتهای پیام/