برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های همدان، قم و آذربایجان شرقی

تاریخ انتشاريکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۶
کد مطلب : ۳۶۵۵۸۱
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری جلسات کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌های همدان، قم و آذربایجان شرقی خبر داد.
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های همدان، قم و آذربایجان شرقی
به گزارش «ایثار»، دکتر حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان همدان گفت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان همدان در تاریخ دوم بهمن‌ماه با حضور 7 نفر از متخصصان، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و 134 نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی مورد معاینه قرار گرفتند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان قم نیز گفت: این کمیسیون در تاریخ دوم بهمن با حضور 7 نفر از متخصصان، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون پزشکی برگزار شد و 137 نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
وی در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان آذربایجان شرقی نیز گفت: کمیسیون تعیین درصد جانبازان این استان در روزهای دوم و سوم بهمن‌ماه با حضور  7 نفر از متخصصان، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و طی جلسات این کمیسیون 260 نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
انتهای پیام/