طرح سپاس از ایثارگران با جدیت دنبال شود

تاریخ انتشاريکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۷
کد مطلب : ۳۶۵۵۸۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مظهر قدرت انقلاب اسلامی هستند، گفت: طرح سپاس از ایثارگران با جدیت دنبال شود.
طرح سپاس از ایثارگران با جدیت دنبال شود
به گزارش «ایثار»، سید منصور موسوی صبح امروز یکشنبه 5 بهمن‌ماه در نشست شورای  معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنای طرح سپاس احوال پرسی از ایثارگران برای رفع مشکلات این عزیزان است که پس از  شیوع بیماری کرونا تا به امروز به همت خادمان شهدا بیش از 13 هزار و 500 دیدار به صورت حضوری و تماس‌های تلفنی صورت گرفته است.
وی افزود: معاونان و کارکنان بنیاد با یک برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند ضمن ادامه تماس‌های تلفنی با هماهنگی قبلی با ایثارگران و رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور در منزل این بزرگواران ضمن احوال پرسی، مشکلات خانواده‌ها را بررسی می‌کنند تا ایثارگران از مراجعه حضوری به بنیاد پرهیز کنند.
موسوی به رفع مشکلات موجود در بنیاد به منظور ارایه خدمات بهتر به ایثارگران اشاره و تصریح کرد: با تشکیل کارگروهی باید مشکلات شناسایی و با رفع آن‌ها بستر ارایه خدمات به ایثارگران از جمله خدمات الکترونیکی و غیرحضوری تقویت شود. خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مظهر قدرت انقلاب اسلامی هستند و باید طرح سپاس از ایثارگران با جدیت دنبال شود.
موسوی گفت: معاونان بنیاد با برگزاری جلسات تخصصی، شناسایی نقاط ضعف و قوت بنیاد و یک برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند برنامه‌های باقی‌مانده و پیش‌روی بنیاد تا پایان سال را به طور دقیق اجرا و با سرکشی به ادارات تابعه مشکلات بنیاد به خصوص ایثارگران را شناسایی و مرتفع کنند تا خدایی ناکرده مشکلی در روند خدمت‌رسانی به جامعه هدف به وجود نیاید.
وی با بیان اینکه تک‌تک کارکنان بنیاد سربازان تمام‌عیار برای انقلاب و دفاع از آرمان‌های انقلاب هستند، گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی الهی و استوار است که بر پایه مجاهدت، ایثار و فداکاری شهدا، ایثارگران و خانواده‌های این بزرگ مردان شکل گرفته است و امروز به الگویی بی‌نظیر برای ملت‌های مختلف تبدیل شده است.
موسوی گفت: افراد جامعه در پست‌ها و مسئولیت‌های مختلف وظایفی نسبت به این انقلاب علی الخصوص خون شهدا دارند که باید به درستی نقش خود را ایفا کنند و باید دست در دست یکدیگر از آرمان‌های خود که دشمنان سال‌هاست برای نابودی آن تلاش می‌کنند دفاع کنیم. خدمت به ایثارگران، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امروز بخش مهم وظایف کارکنان بنیاد است که باید با نسبت به آن اعتقاد و ایمان کامل داشته باشند، ما امروز در جایگاه خود مسئول هستیم و در آخرت باید جوابگوی شهدا باشیم.
انتهای پیام/