دیدار و تماس تلفنی مسئولان بنیاد استان زنجان با بیش از 7 هزار ایثارگر در سال جاری

تاریخ انتشاردوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۹
کد مطلب : ۳۶۵۶۷۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از دیدار و تماس تلفنی مسئولان این بنیاد با 7 هزار و 133 نفر از جامعه ایثارگری این استان در 10 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
دیدار و تماس تلفنی مسئولان بنیاد استان زنجان با بیش از 7 هزار ایثارگر در سال جاری
به گزارش «ایثار»، علی کاظمی اظهار کرد: در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا و جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان اغلب به‌صورت تلفنی و یا دیدار در قالب طرح سپاس با جامعه ایثارگری ارتباط داشته و از آن‌ها دلجویی کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان اضافه کرد: طبق آمار در این مدت مسئولان بنیاد استان زنجان، با 776 نفر از والدین، فرزندان و همسران شهدا و هزار و 288 نفر از جانبازان و آزادگان معزز دیدار کرده‌اند.
وی ادامه داد: در 10 ماهه نخست سال جاری 5 هزار و 69 مورد تماس تلفنی جهت پیگیری احوال و مشکلات جامعه ایثارگری استان ثبت شده است.
کاظمی یادآور شد: همچنین کارکنان بنیاد جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به درب منازل جامعه ایثارگران مراجعه کرده و ضمن اهدای بسته‌های بهداشتی، جویای احوال آنها شدند.
مدیرکل بنیاد زنجان با اشاره به اینکه دیدار با جامعه ایثارگران فرصتی برای مسئولان بنیاد و دیگر دستگاه‌های اجرایی در جهت خدمت کردن به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران است تا بتوانند ذره‌ای از جانفشانی‌های آنها را جبران کنند، خاطرنشان کرد: دیدار با جامعه ایثارگری در قالب طرح سپاس انجام شده که از جمله مهمترین برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان است.
انتهای پیام/