۷۵ شهید انقلاب در استان همدان با ازخودگذشتگی، جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند

تاریخ انتشاردوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۶
کد مطلب : ۳۶۵۷۴۶
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با بیان اینکه ۷۵ شهید انقلاب در استان همدان با ازخودگذشتگی، جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند، گفت: برنامه‌های دهه مبارک فجر باید به گونه‌ای باشد که شهدای انقلاب مظلوم واقع نشوند.
۷۵ شهید انقلاب در استان همدان با ازخودگذشتگی، جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند
به گزارش «ایثار»، احمد عباسیه بزرگی در کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان همدان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما با روحانیت شناخته شد، عنوان کرد: نقش بی‌بدیل روحانیون در برهه انقلاب و دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و از روحانیون تاثیرگذار می‌توان آیت‌الله مدنی، آیت‌الله موسوی و آیت‌الله سیدرضا فاضلیان را نام برد که نقش بسزایی در تحولات انقلاب داشتند.
عباسیه بزرگی با بیان اینکه ۷۵ شهید انقلاب در استان همدان با ازخودگذشتگی، جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند، گفت: برنامه‌های دهه مبارک فجر باید به گونه‌ای باشد که شهدای انقلاب مظلوم واقع نشوند.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران همدان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری مسیر را مشخص کردند و در مرحله دوم انقلاب جامعه پردازی و تمدن سازی بدون فراهم شدن بستر این کار، انجام نمی‌شود.
عباسیه بزرگی بیان کرد: ما گام اول انقلاب را دیدیم و با همه وجود احساس کردیم و باید در گام دوم برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشیم تا بستر برای کمال معنوی و بازگشت جامعه بشری به اسلام و مکتب اسلام فراهم شود.
وی تاکید کرد: اکنون عنوان «انقلاب اسلامی ایران» معرفی نمی‌شود و در گام دوم انقلاب اسلامی با عنوان جهانی یاد می‌شود و گستره جهان را دربرخواهد گرفت.
عباسیه بزرگی با تاکید بر زنده نگهداشتن فرهنگ و مکتب شهید سلیمانی، ادامه داد: مکتب شهید سلیمانی مکتب کار، تلاش و خدمت بی‌منت است و ما باید در دهه مبارک فجر خدمت بی‌منت را برای جامعه ایثارگران فراهم کنیم، تا ذائقه امت اسلامی بیشتر شیرین شود.
انتهای پیام/