بنیاد شهید و امور ایثارگران افضل نهادها و دارای جایگاهی ویژه است

تاریخ انتشارسه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۲
کد مطلب : ۳۶۵۷۷۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان گفت: جایگاه بنیاد به عنوان افضل‌ نهادها ویژه و مهم است و کارمند بنیاد باید احساس کند که در کنار شهیدان کار می‌کند.
بنیاد شهید و امور ایثارگران افضل نهادها و دارای جایگاهی ویژه است
به گزارش «ایثار»، محمود زرین‌جویی در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر بنیاد لرستان گفت: همه کارکنان بنیاد باید اخلاق مداری را سرلوحه امور خود قرار دهند و با اعتقاد قلبی و علاقه‌مندی نسبت به کار و با انگیزه در این نهاد مقدس خدمت کنند.
وی افزود: فرصت­‌هایی که در طول زندگی در اختیار ما قرار دارد آسان به دست نمی‌آید. ازجمله همین فرصت خدمت در بنیاد و  جامعه ایثارگری که باید سعی کنیم این خدمت را به نحو احسن و بی‌منت انجام دهیم و تمام سعی و تلاشمان بر این باشد که گره از کار آن‌ها باز کنیم.
زرین‌جویی گفت: بنیاد  به عنوان افضل‌ نهادها شناخته شده است، کارمند بنیاد باید احساس کند که در کنار شهیدان کار می‌کند. همانطور که خداوند در مورد شهدا می‌‌فرماید که «عند ربهم یرزقون» کسی که در بنیاد خدمت می‌کند نیز باید بداند که روزی خود را به واسطه شهدا دریافت می‌کند.
مدیرکل بنیاد استان لرستان در مورد رعایت اخلاق مداری گفت: همه ما باید سعی کنیم اگر نقصی در رفتار و برخورد داریم آن را اصلاح کنیم. تفکر و نوع نگاه باید اصلاح شود به نحوی که وقتی وابستگان شهدا به بنیاد قدم می‌گذارند اعتقاد قلبی داشته باشند که ما جای پدران و برادران آنها هستیم و باید تمام تلاش خود را برای گره‌گشایی از مشکل‌شان به کار ببندیم.
زرین‌جویی با بیان اینکه کارمندان بنیاد الگوی جامعه هستند، گفت: جایگاه بنیاد در قانون و شرع جایگاه ویژه‌­ای است و ایثارگران نیز جایگاه ارزشمندی دارند، ما نیز باید حافظ این جایگاه باشیم و در هر پست و مقامی که هستیم به خاطر دفاع از حقوق ایثارگران تلاش کنیم و زبان گویا و همت والا داشته باشیم، چرا که جایگاه‌های اداری و پست و مقام ماندگار نیست و آنچه ماندگار است رضایت خلق خدا و در نهایت رضایت باری تعالی است.
انتهای پیام/