پیگیری اجرای تفاهم‌نامه ایثارگران در اولویت کاری کارکنان باشد

تاریخ انتشارسه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۹
کد مطلب : ۳۶۵۸۰۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: پیگیری اجرای مفاد تفاهم‌نامه ساماندهی اشتغال و تامین زمین برای مسکن ایثارگران در اولویت کاری روسای اداره‌های معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان قزوین باشد.
پیگیری اجرای تفاهم‌نامه ایثارگران در اولویت کاری کارکنان باشد
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور در نشست روسای اداره‌های معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان قزوین به تفاهم‌نامه ساماندهی اشتغال و تامین زمین برای مسکن خانواده‌های شهدا و ایثارگران استانداری قزوین با بنیاد اشاره کرد و گفت: همه کارکنان باید در اجرای این تفاهم‌نامه اهتمام ویژه داشته باشند تا همه مفاد آن عملیاتی شود.
حقا‌یق‌پور افزود: در این تفاهم‌نامه‌ باید برای یک هزار و 500 ایثارگر زمین مسکونی و برای یک هزار و یکصد ایثارگر شغل ایجاد شود تا مشکلات این قشر معظم جامعه در مسکن و اشتغال برطرف شود.
وی از روسای اداره‌های معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان قزوین خواست تا با مدیران دستگاه‌های اجرایی مانند راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی رایزنی‌های لازم را در خصوص اجرای مفاد تفاهم‌نامه یاد شده انجام دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: کارکنان بنیاد با برقراری جلسه‌های مداوم با مسئولان دستگاه‌های اجرایی یاد شده می‌توانند گام بسزایی در تحقق اجرای تفاهم‌نامه بردارند.
انتهای پیام/