کرامت انسانی مادران و همسران شهدا در جامعه حفظ شود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷
کد مطلب : ۳۶۵۹۵۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: ارزش‌ها و کرامت انسانی مادران و همسران شهدا در جامعه حفظ شود.
کرامت انسانی مادران و همسران شهدا در جامعه حفظ شود
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی چهارشنبه هشتم بهمن ماه به مناسبت وفات حضرت ام‌البنین (س) و روز تکریم از مادران و همسران معظم شهدا گفت: تکریم و تجلیل از این اسوه‌های صبر و استقامت، حفظ ارزش‌ها، بزرگی، متانت و کرامت انسانی آنان است.
وی با بیان اینکه مقاومت، صلابت، گذشت و ایثار مادران و همسران مکرم شهدا در طی این سالها بی‌نظیر بوده است، افزود: این عزیزان با تأسی از سیره زندگانی حضرت ام‌البنین (س) الگوی جامعه بوده و از جایگاه و منزلت ویژه برخوردار هستند.
مدیرکل بنیاد استان مازندران با اشاره به اینکه مادران و همسران فداکار شهدا، افتخار کشور ما هستند عنوان کرد: اینان گنجینه‌ها و ذخیره‌های معنوی نظام هستند و تجلیل از آنان وظیفه‌ای همگانی است.
مظلومی یاد و نام مادران بزرگوار و همسران معزز شهدا را که به فرزندان شهید خود پیوستند گرامی داشت و گفت: یاد همسران و مادران شهدا باید همیشه در جامعه جاودانه بماند چرا که این عزیزان نقش تربیتی خود را به شایستگی ایفا کردند.
مدیرکل بنیاد استان مازندران خاطرنشان کرد: باید قدر این سرمایه‌ها را بدانیم و از آنان تکریم کرده و قدردان زحمات و تلاش‌های چندین ساله مادران و همسران شهدا باشیم. دیدار با این خانواده‌ها موجب می‌شود تا شهدا از ما راضی شوند و عاقبت به خیری را برای همه به همراه خواهد داشت.
انتهای پیام/