دیدار با مادران شهدا ادای دین به ارزش‌های انقلاب اسلامی است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۵
کد مطلب : ۳۶۶۰۴۶
استاندار خوزستان گفت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه دهنده ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه است و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.
دیدار با مادران شهدا ادای دین به ارزش‌های انقلاب اسلامی است
به گزارش «ایثار»، غلامرضا شریعتی به همراه عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در دیدار با خانواده شهیدان «حیدری‌نژاد، رجبی و خضری» تکریم خانواده‌های شهدا را وظیفه تمام مسئولان عنوان کرد و گفت: شهدا افتخار نبرد با دشمن را داشتند و ما نیز در این سنگر باید در خدمت خانواده‌های معظم شهدا و مردم باشیم و باید در این راه تلاش مجدانه‌ای داشته باشیم.
شریعتی افزود: شهدا با خون خود، واژه‌های سرخ شهادت را در دیوان هستی به نظم کشیدند و از فرش به عرش رسیدند، انسان‌های با تقوایی بودند که در دامان پاک مادرانی زینب‌وار پرورش یافتند یا در جوار همسرانی زندگی می‌کردند که داغ جانسوز شهادت عزیزشان را به جان خریدند تا حریم میهن، امن بماند و دست بیگانگان به پاره‌ای از خاک وطن نرسد.
وی ضمن قدردانی از زحمات همسران شهدا بر زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و تکریم همسران شهدا تأکید و اضافه کرد: مسئولان هر چقدر در این نظام و انقلاب تلاش کنند به کاری که شهدا برای این انقلاب کرده‌اند نمی‌رسد.
استاندار خوزستان تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه‌دهنده ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه است و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.
شریعتی ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س)، ادامه داد: عزت، سلامتی، سعادت و سربلندی مادران و همسران بزرگوار شهدای استان را از پیشگاه خداوند متعال آرزومندم، امید است با لطف و عنایت حضرت پروردگار، بتوانیم در پاسداشت این همه ایثارگری و صبوری مادران و همسران گرانقدر شهدا، گام‌های عملی و موثری برداریم.
انتهای پیام/