مادران و همسران شهدا سرمايه‌های عظيمی را در راه اسلام تقديم كردند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۳
کد مطلب : ۳۶۶۰۷۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: مادران و همسران شهدا سرمایه‌های عظیمی را در راه اسلام و انقلاب تقدیم کرده‌اند.
مادران و همسران شهدا سرمايه‌های عظيمی را در راه اسلام تقديم كردند
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان به همراه آیت‌الله سیدمحمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهر کرج، همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین(س) با خانواده شهیدان «شهاب و فائزه منصوری» و شهید «احمد فروغی» دیدار کرد و گفت: مادران و همسران شهدا با ایمان، اخلاص و ایثارگری سرمايه‌های عظيمی را در راه اسلام و انقلاب تقديم كردند.
مدیرکل بنیاد استان البرز گفت: اگر اين اخلاص، گذشت و روحيه ايثارگری نبود بدون شك امروز ايران اسلامی بر قله‌های افتخار و اقتدار نایستاده بود.
وی تصریح کرد: استقامت، شهامت و ایثارگری مادران و همسران شهدا بود که باعث شد فرزندان برومند این کشور در ادوار مختلف انقلاب اسلامی در خط مقدم نبرد با دشمنان حاضر و این مجاهدتی بی‌نظیر، الگویی قوی و درسی بزرگ برای جامعه است.
مدیرکل بنیاد استان البرز گفت: امروز در جامعه باید به نقش تربیتی مادران و همسران شهدا توجه کرد چراکه این عزیزان فرزندان خود را انقلابی و ولایت مدار تربیت کردند و فرزندان این عزیزان در مبارزه با استکبار و طاغوت بدون هیچ‌گونه ترس و هراسی تمام هستی خود را فدا کردند. مردم و مسئولان تا ابد مدیون ایثار و فداکاری خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران خواهند بود.
انتهای پیام/