مادران و همسران شهدا مروجان و علمداران خط سرخ شهیدان هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۹
کد مطلب : ۳۶۶۰۹۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با بیان اینکه مادران و همسران شهدا مروجان و علمداران خط سرخ شهیدان هستند، گفت: مادران و همسران شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، جلوه هایی از صبر و استقامت را به نمایش گذاشتند.
مادران و همسران شهدا مروجان و علمداران خط سرخ شهیدان هستند
به گزارش «ایثار»، محمود زرین‌جویی با گرامی‌داشت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) گفت: مادران و همسران شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، جلوه هایی از صبر و استقامت را به نمایش گذاشتند و مشوقان و همراهانی برای دفاع از ارزش‌ها و اسلام بودند و امروز نیز با بیان خاطرات و رشادت‌های فرزندان و همسران خود، برای نسل جوان ادامه‌دهنده مسیر شهدا و تربیت نسل جوان هستند.
وی افزود: مادران و همسران شهدا مروجان و علمداران خط سرخ شهیدان هستند و در حال حاضر نیز در عرصه های دفاع از حریم اهل بیت(ع) نقش برجسته دارند. مادران شهدا با تربیت صحیح فرزندان و همراهی کردن آنها برای حضور در جبهه‌های حق علیه باطل، در راستای دفاع از اسلام و انقلاب نقش موثری داشته و دارند.
زرین جویی گفت: اگر همدلی و همراهی بین مادران، فرزندان و همسران شهدا نبود هیچ جبر و زوری نمی‌توانست جوانان را برای حفظ دین و کشور راهی میدان جنگ کند.
مدیرکل بنیاد استان لرستان با اشاره به ایام الله دهه مبارک فجر گفت: بنیاد در سطح استان با همکاری سایر ارگان‌ها برنامه‌هایی را ترتیب داده که در این ایام خاص در قالب طرح سپاس و یا با توجه به وضعیت کرونای هر شهرستان در برنامه‌هایی به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از مادران و همسران شهدا تجلیل به عمل آید.
 انتهای پیام/